Podmínky klubu Belea


Poradce klubu belea-podmínky a pravidla členství v klubu

 

Pokud se Vám líbí naše produkty a máte zájem se s nimi blíže seznámit a zároveň si přivydělat, pak se staňte členy klubu BELEA a nakupujte naše výrobky výhodně pro sebe a své blízké a nebo spolupracujte s námi v prodeji svým známým, blízkým, spolupracovníkům nebo jednoduše všem, které potkáváte. Poradce klubu belea může příležitostně, svobodně, dle svých časových možností, zajišťovat další prodej konečným spotřebitelům na své náklady a svým jménem. Samozřejmě, že členové klubu mají výhody vyplývající z členství, proto také získávají slevu na zboží(něco jako provizi) a další výhody. Zároveň může vyhledávat a získávat další poradce a případně se zapojit do budování týmu obchodních partnerů. Z našich poradců se mohou stát profesionální manažeři, kteří pracuji již na plný úvazek a mají práci s volnou pracovní dobou. Navíc prodávají produkty, které je zajímají a baví. Dokonce se mohou podílet na rozvoji firmy a vývoji nových produktů.

Jsme seriózní firmou a proto od členů klubu BELEA nežádáme žádné vstupní poplatky registrace je zdarma ani nutnost nakupovat nějaké minimální množství výrobků. Zdarma Vás zaregistrujeme, jediné co si musíte zakoupit je jeden katalog BELEA v hodnotě 100kč. Katalog nedáváme zdarma proto, aby neskončil v odpadkovém koši. Chceme naše katalogy poskytovat jen vážným zájemcům neplýtváme tak papírem a přispějeme k ochraně životního prostředí. Jednoduše nám napište pokud máte zájem stát se členem klubu poradce BELEA a obratem Vám sdělíme podrobnosti:  info@belea.cz

 

Podmínky členství a stanovy klubu

 

·          Členem klubu se může stát každý po schválení zaslané žádosti a vyplněné přihlášky firmou MUDr.Alice Ratajová, která je správcem klubu. Žádost je možné zaslat emailem nebo písemně. Schválená žádost a přihláška do klubu opravňuje člena klubu k vyzvednutí členské karty a využívání dalších výhod klubu. Firma si vyhrazuje právo žádost a přihlášku do klubu odmítnout bez udání důvodu a členství tak nepotvrdit.

 

·          Členové klubu mohou fungovat dvěma způsoby.

1/V případě, že mají Živnostenský list na zprostředkovatelskou nebo obchodní činnost mohou podepsat zprostředkovatelskou smlouvu podle obchodního zákoníku. Jejich práce je vymezena smlouvou o zprostředkovatelské činnosti. Žadatel vyplňuje přihlášku do klubu a smlouvu o zprostředkovatelské činnosti.

2/V případě, že ŽL nevlastní a nechtějí si ŽL pořídit, získávají členové klubu slevy na nakupované zboží z katalogových cen BELEA.  Nakoupené zboží si mohou ponechat pro vlastní potřebu případně potřebu svých blízkých, nebo jej mohou dále prodat za katalogovou cenu- v tomto případě upozorňujeme, že veškerou obchodní činnost provádějí svým jménem a na své náklady. U příjmů přesahujících určitou částku za rok je každý povinen podat daňové přiznání(toto upravují příslušné daňové předpisy). Žadatel vyplňuje pouze přihlášku do klubu.

 

·          Každý člen klubu BELEA má nárok na partnerskou slevu (provizi) v % z nakoupeného zboží v základní výši-viz níže z cen v katalogu BELEA. Partnerskou slevu získává člen klubu automaticky při každé objednávce.

 

·          Poradce partner má nárok na výhody, které jsou pravidelně firmou zveřejňovány v kanceláři firmy.

 

·          Partnerská slevy-(provize):

Při registraci získává člen klubu Basic partnerskou slevu .

 

·          Povinnosti poradců:

Dbát na dobré jméno firmy.

Dodržovat mlčenlivost o interních informacích firmy.

Podílet se na budování značky a dbát , aby značka firmy byla maximálně chráněna a podporována.

Zdržet se jakékoli konkurenční činnosti.

Dodržovat etické a morální podmínky obchodování s našimi produkty.

Pravdivě zákazníky informovat o vlastnostech výrobků.

Pravidelně se vzdělávat o produktech.

Podporovat pozitivně prodej i u ostatních partnerů a zdržet se konkurence v rámci partnerů belea.

 

·          Objednávané množství: bez omezení a bez minimálních odběrů

 

·          Doprava zboží k Vám:

1/ Osobní odběr u nás na firmě: zdarma

2/ Doprava firmou PPL, poštou, kurýrem(dle dohody-pokud není dohodnuto jinak obvykle PPL)

V rámci ČR

odběr do 3000 kč cena přepravy je 100kč

odběr od 3000 kč přeprava zdarma

V rámci Sloveské Republiky

Odběr do 5000 kč cena přepravy 400Kč

Odběr od 5000 Kč přprava zdarma

V rámci Evropy a Svět

Individuální ceny kurýrem popř. sběrné služby ceny kalkulujeme na míru

3/ po dohodě přeprava našimi automobily-dle dohody podle plánování tras-je nutné se přizpůsobit v termínu závozu v rámci ČR, na Slovensko individuálně podle závozu k našim obchodních partnerů.

 

·          Platby

1/ Zásadně v českých korunách

a/předplatbou na náš účet u Raiffeisen bank a.s. pobočka Prostějov

č.účtu: 101 451 61 76  kód banky: 5500

SWIFT CODE:RZBCCZPP

IBAN: CZ7355000000001014516176

 

b/ v hotovosti při převzetí zboží nebo dobírkou

 

·          Dodací lhůty

Do 7 dnů od obdržení objednávky zboží expedujeme, po dohodě lze expedici provést expresně, vždy si však necháváme právo tyto lhůty změnit v závislosti na výrobě a skladových zásobách- vyrábíme 1000 různých výrobků a někdy je obtížné všem ihned vyhovět.

Expedice zboží může na základě Vaší žádosti jít přímo na Vašeho zákazníka podle přání, pro každou expedici platí zvlášť podmínky dopravy.- v těchto případech je nutná předplatba na náš účet.

 

  • Pokyny pro zpracování a číslování smluv a přihlášek:

Každý divizní manager má přidělení číslo kterému předchází značení D: Např. divizní paní X.Y. : D 01

Každý oblastní manager má přiděleno číslo kterému předchází označení jeho divizního managera Např. paní Z.W. která pracuje pod divizní X.Y. : D 01 001

Každá přihláška člena klubu BELEA poradce se čísluje tak že nejprve je číselný kód managera zajišťující tohoto poradce a pak jeho číselná řada od 00000-99999. Každý si svou číselnou řadu hlídá sám aby nedocházelo k duplicitám. Číslujte si prosím všechny přihlášky dopředu. Např.oblastní manager  paní Z.W. která pracuje pod divizní X.Y.má číslo: D 01 001, bude přihlášky číslovat D 01 001 00000 a další D 01 001 00001, D 01 001 00002 atd.

 

  • Každou přihlášku v jednom a smlouvu ve dvou vyhotoveních neprodleně odešlete na sídlo firmy:

MUDr.Alice Ratajová, Průmyslová 3142/77, 79601 Prostějov

 

Firma vše zkontroluje, podepíše a jednu kopii vám vrátí s první objednávkou. Veškerá komunikace je prováděna emailem nebo telefonicky. Faktury opravené nebo dodatečné zasíláme rovněž emailem nebo faxem. Originály faktur zasíláme spolu se zbožím balíkem. Pokud vyžadujete zaslat smlouvu nebo fakturu poštou-účtujeme expediční náklady na doporučený dopis 50 kč. Poštou zasíláme faktury a korespondenci jen na náklady poradce nebo zprostředkovatele.

 


Nahoru