Belea - nová řada BOTANICO


Naše firma, založena v r.1998 jako rodinná manufaktura, se zabývá ruční výrobou přírodních produktů. Vyrábíme všechny produkty uvedené na našich stránkách. Snažíme se, aby naše produkty byly maximálně účinné s ohledem na žádoucí použití přírodních surovin nebo surovin, které mají původ v přírodních materiálech. Chceme uspokojit i ty nejnáročnější klienty a jejich přání na hypoalergenní receptury. Klademe důraz na rukodělné provedení a design. Zároveň si dovolujeme ctěné návštěvníky upozornit, že již od minimální ho množství ks provádíme zakázkovou výrobu. Výrobky můžete zakoupit ve firemních prodejnách nebo u našich obchodních partnerů. Na těchto stránkách bychom vám rádi představili řadu produktů BELEA.

Zveme Vás do naší reprezentativní prodejny v Prostějově na Wolkerově ulici 3 Botanico café.
Více na :www.botanico.cz

Vyrábíme v České Republice a nehodláme to měnit.

Novinky doporučujeme:

                         
Naší filozofií vždy bylo a je jen jedno heslo : SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA. Proto jsme se rozhodli vyrábět produkty, které mají zcela odlišný charakter než ty, které se běžně nabízejí v obchodní síti. Tam kde je to možné vždy používáme přírodní suroviny a každá receptura a ingredience je užita s podmínkou, že výsledný produkt musí příznivě ovlivnit zdraví spotřebitele , být bezpečný a prověřený, hypoalergenní ( proto např. používáme velmi jednoduché konzervační systémy tam kde je to nutné, některé produkty jsou připraveny tak, že konzervační látky obsahovat nemusí), příjemný a přírodní.

Slovo přírodní produkt je dnes skloňováno ve všech možných pádech a ne vždy tak, aby zákazník byl pravdivě informován o tom co vlastně výrobek obsahuje. Je velkou módou hovořit o přírodních produktech nebo bio produktech s jediným cílem a to je úspěšný marketing-blaho firmy, nikoli však blaho zákazníka. Doslova se roztrhl pytel s firmami, které tvrdí, že jejich produkty jsou ty nejlepší a jediné správné, jediné přírodní a kvalitní: na to je jednoduchá odpověď : jakmile někdo něco takového tvrdí o svých vlastních produktech je to vždy podezřelé a je potřeba se mít na pozoru. Rád bych touto cestou upozornil na nešvar který se rozmohl v poslední době.
Firmy ve snaze zaujmout zákazníka tvrdí že prodávají 100% přírodní produkt- např. masážní nebo jiný olej -olivový olej-100% olivový olej- je otázkou proč mám kupovat 100ml lahvičku olivového oleje určeného k masážím za 100 a více kč, když si ve kterékolo prodejně mohu zakoupit za stejnou cenu panenský olivový olej určený ke konzumaci, a který bude bezesporu kvalitnější než kosmetická surovina olivový olej nabízená jako kosmetikum. Navíc vyvstává otázka použitých surovin- spousta firem vyrábějících bio kosmetiku diováží suroviny ze zemí kde je problematické prokázat původ a kvalitu suroviny. Navíc je každý dokument zde nabytý nevěrohodný a jeho ověření problematické. Kontrola v tomto smyslu existuje ale : právě to velké ale a zkušenosti volají POZOOOR!

Bylo by samozřejmě nejlepší mazat se jen vepřovým sádlem a 100% roslinými oleji a bylo by to nejlevnější a nejzdravější, ale ptám se je to prakticky v dnešní době použitelné? Pro určitou skupinu našich spotřebitelů určitě ano, ale pro většinu bezesporu ne. Představte si kancelář plnou lidí čerstvě natřených sádlem a vlasy namazané olivovým olejem. Je to skvělá představa a po chvíli pobytu v takovém prostou by to bylo jen pro silné povahy. Nechci zlehčovat a zesměšňovat některé trendy, ale naše firma chce vyrábět přírodní produkty prakticky použitelné- v takových aplikačních formách, které jsou vhodné pro dnešní dobu a praktické. Používáme jen prověřené dodavatele surovin s deklarovaným původem materiálů a surovin. Surovina musí mít jasně definovanou kvalitu.

Naší snahou je vyrábět bezpečné výrobky: co to znamená? Výdy víme, proč tu kterou surovinu používáme a víme od koho ji nakupujeme, abychom mohli kontrolovat výstupní kvalitu hotového výrobku. Chceme, aby naše výrobky byly praktické a proto pravdivě informujeme o našich výrobcích spotřebitele: např. když někdo použijeme 100% rostlinný olej jako kosmetikum je potřeba, aby spotřebitel věděl, že rostlinné oleje jsou směsi látek a při jejich dlouhodobém používání roste potenciální ryziko vzniku alergie- zatímco je li olej správně zapracovnán, do té které aplikační formy např. krému je ve vhodné koncetraci, aby se difinované množství dostalo k pokožce a správně působilo, tam kde ho potřebujmee a tak jak ho potřebujeme.

Chceme tím říci:naše produkty jsou moderní i když jsou přírodní - vyráběné ručně a jsou bezpečné pro dlouhodobé používání, neobsahují látky, které obsahovat nemusí. Dalo by se ještě dlouze psát o této problematice, ale nechceme Vás zahltit zbytečnými informacemi. Přejem Vám příjemné prohlížení našich stránek s produkty, které věříme, že Vám udělají radost. v případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na info@manufacture35.cz . Více na :
www.botanico.cz

Vyrábíme v České Republice a nehodláme to měnit.


Nahoru