V košíku je za 0,-Kč

Péče o nohy


Sensitive mýdlo dubová kůra křišťálový peeling-90g-BOTANICO

Detail »

Dubová kůra blahodárně působí např. při poranění kůže, od malých až po větší rány, které potřebujeme vydezinfikovat a zastavit krvácení. Pro nás nejpřínosnější jsou právě její dezinfekční účinky a schopnost tlumit a zastavovat krvácení, obojí jak při vnější, tak vnitřní aplikaci. Působí poměrně silně protizánětlivě, nasazuje se i na již zanícené rány, které se špatně a dlouho hojí, její dezinfekční a svíravý účinek byl proto dříve opravdu velmi ceněný. Stejně tak bychom se k ní měli vracet i dnes, jakožto přírodní produkt má minimum nežádoucích účinků.Na kůži ji aplikujeme jako koupel kde můžete využít náš sprchový gel, k oplachování nebo jako obklad-kde zase užijete naši mast. Kromě zmíněných poranění a zánětů kůže léčí i například mokvavé ekzémy, plísňové infekce na kůži, bércové vředy, akné a pod. Dnes dubovou kůru běžně použijeme proti hemoroidům, velmi rozšířenému a nepříjemnému zdravotnímu problému. Oblíbená a osvědčená je především naše mast z dubové kůry, kterou si můžeme vzít všude s sebou a nemusíme trávit čas přípravou sedací koupele. Tato mast nám ale pomůže i například proti nadměrnému pocení nohou amykózám, nebo na drobnější popáleniny a lehčí spálení sluncem.

Tea tree s bylinou - koupelová sůl volně vážená kg

Detail »

přírodní kamenná sůl s přídavkem pravého bylinného meduňkové silice. Sůl je vhodný doplněk zdravé životosprávy a hygieny. Jod obsažený v soli se vstřebává kůží a má příznivý vliv na celkový stav organismu, pozitivně působí na metabolismus kůže. Tea tree má desinfekční účinky. proto je tato sůl skvělá jako prevence kožních mikrobiálních infekcí a plísňových onemocnění. Zároveň je může výrazně zmírnit a při pravidelné aplikaci odstranit. Vynikající k péči o nohy při zánětech a plísních.

Zelený čaj s bylinou - koupelová sůl volně vážená kg

Detail »

přírodní kamenná sůl s přídavkem pravého bylinného meduňkové silice. Sůl je vhodný doplněk zdravé životosprávy a hygieny. Jod obsažený v soli se vstřebává kůží a má příznivý vliv na celkový stav organismu, pozitivně působí na metabolismus kůže. Zelený čj má stahující účinky na pokožku, proto je skělá tato sůl pro ty kdo se hodně potí a mají zvýšenou produkci kožního mazu. Podporuje hojení.

Eukalyptus s bylinou - koupelová sůl volně vážená kg

Detail »

přírodní kamenná sůl s přídavkem pravého bylinného meduňkové silice. Sůl je vhodný doplněk zdravé životosprávy a hygieny. Jod obsažený v soli se vstřebává kůží a má příznivý vliv na celkový stav organismu, pozitivně působí na metabolismus kůže. Eukalyptus má chladivé účinky a proto se hodí na unavené, přetížené a zmoženéí svaly po zátěži na osvěžení a regeneraci. Působí i antisepticky. Skvěle se hodí k péči o nohy.


Nahoru