V košíku je za 0,-Kč

Med


Med s ginkgem (5%) 200 ml

Detail »

GINKGO V MEDU 5% Nejstarším zachovaným a žijícím druhem stromů na světě je Ginkgo biloba - jinan dvoulaločný. Listy tohoto stromu se používají již téměř pět tisíc let v tradiční čínské medicíně při léčbě bronchiálního astmatu a zánětu průdušek. V Evropě je Ginkgo předepisováno při poruchách psychiky a chování starších osob, při periferní cévní nedostatečnosti a funkčních poruchách souvisejících se snižováním prokrvení mozku (jako je zmatenost, ztráta paměti, koncentrace, zvýšená únava a bolesti hlavy). Ginkgo upravuje poruchy paměti tím, že rozšiřuje kapiláry a příznivě ovlivňuje zásobení orgánů a tkání krví, což se zvláště dobře projevuje v mozku. V mozku navíc ginkgo umožňuje lépe využívat glukózu, a tak i zlepšovat výživu a metabolismus jeho buněk. Významné je i působení antioxidační. Dávkování: 2x denně 1 kávovou lžičku.

Med s mateří kašičkou (1%) 200 ml

Detail »

MATEŘÍ KAŠIČKA V MEDU 1% Mateří kašička je produkt včely medonosné a je přirozený zdroj stimulačních látek se širokým spektrem účinků, hlavně v oblasti činnosti jater, srdce, centrálního nervového systému, stimulace krvetvorby a podpory imunitního systému. Má vliv na obnovu hojících se tkání, životaschopnost spermií, snižuje hladinu cholesterolu, stimuluje kostní dřeň, zvyšuje odolnost vůči stresům. Pomáhá k regeneraci a zotavení. Potlačuje únavu. Dávkování: 1 rovnou kávovou lžičku max. 2x denně pomalu vycucat. Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při rakovinovém onemocnění prsu a ženských orgánů. Opatrnosti je třeba u alergiků na včelí produkty. Skladovat v chladničce.

Medová  pochoutka s ořechy 200 ml

Detail »

Medová pochoutka s ořechy je bohatým zdrojem přírodních vitamínů, minerálů a energie. Pochoutka je zdravým pamlskem pro všechny generace a její konzumace je souladu se zdravým životním stylem. Naše medová pochoutka neobsahuje žádnou náhražku medu, tedy glukózový sirup nebo jiné druhy sirupů, ale jen a pouze 100% med květový.

Med s rakytníkem (5%) 200 ml

Detail »

RAKYTNÍK V MEDU 5% Rakytník má vysoký obsah vitamínu C a A, stopových prvků, biologicky aktivních látek, tříslovin, olejů atd. Je vynikající při rekonvalescenci, při slabostech a snížené odolnosti organismu. Dávkování: dospělí - max. 1 lžičku denně, děti - max. 0,5 lžičky denně. Upozornění: Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Opatrnosti je třeba u alergiků na včelí produkty.


Nahoru