V košíku je za 0,-Kč

Med


Med k čaji 30 ml

Detail »

Sladit medem? Proč ne zde je malé dárkové balení.

Med s květovým pylem (5%) 200 ml

Detail »

KVĚTOVÝ PYL V MEDU 5% Květový pyl obsahuje velké množství bílkovin, železa, kalcia, fosforu. Dále obsahuje draslík, hořčík, chlor, měď, kobalt, sodík, křemík, nenasycené mastné kyseliny, vitamíny apod. Pyl je vhodný na snížení tlaku, cholesterolu v krvi, podporuje tvorbu červených krvinek, stavbu kostí, zubů, nervů. Užívá se při onemocnění prostaty, zánětech horních cest dýchacích, nervových onemocnění, poruchách trávení. Je to vynikající pramen energie zvláště v zimě a na jaře. Dávkování: 1 - 4 lžičky denně. Upozornění pro alergiky: obsahuje rostlinný pyl.

Med s propolisem (0,5%) 200 ml

Detail »

PROPOLIS V MEDU 0,5% Propolis má protizánětlivé, bolestizmírňující účinky, působí antibakteriálně a proti plísním. Zvyšuje obranyschopnost organismu, užívá se při celkovém oslabení, při různých zánětlivých onemocněních, při rýmě, nachlazení, akné. Dávkování: max. 1 lžička denně. Upozornění pro alergiky: Výrobek není určen pro děti do tří let. Opatrnosti je třeba u alergiků na včelí produkty.

Med s kořenem žen-šen (5%) 200 ml

Detail »

ŽEN ŠEN KOŘEN V MEDU 5% Má blahodárný vliv na celý organismus. Působí jako stimulant na centrální nervovou soustavu a tím zmírňuje projevy duševního a fyzického vyčerpání, zlepšuje schopnost organismu odolávat nemocem a stresům, upravuje narušené funkce jednotlivých orgánů a zvyšuje imunitu organismu, normalizuje krevní tlak, snižuje cukr v krvi apod. Dávkování: 2x denně 1 kávovou lžičku. Upozornění: Výrobek není určen pro děti do tří let. Opatrnosti je třeba u alergiků na včelí produkty.


Nahoru