V košíku je za 0,-Kč

Bylinné sirupy


Bylinný sirup / Zázvor podpora trávení -zažívací sirup 185 ml
Tip

Detail »

Zázvor je velice dobrým pomocníkem při různých nevolnostech, pomáhá proti bolestem hlavy, infekcím horních dýchacích cest nebo při průjmových onemocněních. Zázvor se používá i ke zmírnění potíží při nachlazení a při artritických bolestech.

Sirup kávový 185ml

Detail »

Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem a aromatem kávy je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).

Sirup karamelový 185ml

Detail »

Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s karamelem je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).

Sirup lískový oříšek 185ml

Detail »

Sirup je určen pro vnitřní užití. Glukózový sirup s extraktem a aromatem lískového oříšku je vhodný do čaje, kávy ale i do mléčných nápojů. Můžeme z něj připravit jak teplé tak chlazené nápoje. Vhodný je i na dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů. Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza(řepný cukr).


Nahoru