V košíku je za 0,-Kč

Anticelulitida


Koupelová sůl z Mrtvého moře s rozmarýnem a jalovcem 250 ml /96860/
Tip

Detail »

Slaná koupel podporuje detoxikaci těla kůží, a ulevuje tak orgánům, které s odstraňováním toxinů mají mnohdy opravdu velmi mnoho práce. Princip detoxikace těla kůží spočívá v procesu zvaném osmóza, k níž dochází během koupele ve slané vodě samovolně, díky tomu, že koncentrace iontů v koupeli je vyšší než jejich koncentrace v kožních buňkách. Tento koncentrační spád odplavuje toxické látky z našeho těla a transportuje tekutiny z hlubokých vnitřních vrstev kůže. Tekutiny se vzhledem k tomuto tlaku dostávají do vnějších vrstev a ty jsou tak mnohem lépe hydratovány. Proto je slaná koupel vhodná i pro ty z vás, kteří máte suchou pokožku. Čím je koncentrace minerálů v koupeli vyšší, tím je osmotický tlak silnější a intenzita očistného účinku výraznější. Teplá slaná voda také podporuje prokrvení kůže, čímž se proces detoxikace podstatně urychluje.

Bath bombs s rozmarýnem a jalovcem 70 g

Detail »

Koupelová přísada s rozmarýnem a jalovcem pro relaxaci. Koupelo- vá koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do ní aroma, která koupel příjemně provoní. Obsažený olej doko- nale vyživuje a zvláčňuje Vaši pokožku. Po jejím osušení zůstane jemná a hebká.

Sprchový gel s rozmarýnem a jalovcem 250 ml
Tip

Detail »

Sprchový gel se směsí hydratačních látek, s rozmarýnem a jalovcem dodává pokožce potřebnou energii, osvěžuje ji, hydratuje a povzbu- zuje celé tělo. Šetrně a důkladně čistí pokožku, odstraňuje nadbyteč- ný maz a stahuje póry. Sprchový krém DETOX je šetrný a vitalizující čistící přípravek pro každou pokožku.

Bylinný čaj DETOX  -  krabička  s okénkem 40 g
Tip

Detail »

Jedná se o vyváženou směs léčivých bylin, jejichž hlavním účinkem je očištění těla. Čaj podporuje celkový metabolismus organismu. Kopřiva snižuje hladinu cukru v krvi, působí mírně močopudně a protizánětlivě. Je vhodná při chudokrevnosti, nedostatku mateřského mléka, při potížích látkové výměny a trávení, plynatosti, zánětech močových cest. Meduňka se užívá především při poruchách žaludečního a střevního traktu, při migréně a bolestivé menstruaci. Podává se také při poruchách zažívání spojených s plynatostí a kolikami, při protibakteriální léčbě hnilobných a kvasných procesů ve střevech, působí proti některým virům (Herpes). Pampeliška posiluje celkovou látkovou výměnu. Používá se při poruchách trávení, onemocnění sleziny a ledvin, dně, revmatismu, chronických ekzémech. Je vhodná při zvýšené hladině cholesterolu, při zánětech žlučníčku, při žlučových kamenech, špatném zažívání spojeném se zácpou, rovněž snižuje plynatost. Šípková růže je bohatým zdrojem vitamínů. Působí aktivně při jarní únavě, při různých enzymových procesech v organismu. Zvyšuje imunitu a přirozenou odolnost organismu proti infekcím.


Nahoru