V košíku je za 0,-Kč

Masážní oleje


Masážní a tělový olej eukalyptus 250ml

Detail »

Masážní olej s eukalyptem se hodí k masážím celého těla. Uvoňuje při nachlazení, onemocnění dácyhacích cest, bolestech kloubů a svalů, únavě a oslabení imunity. Prokrvuje a povzbuzuje. Je zvlášť vhodný pro celkové osvěžení organismu a prevenci infekčních onemocnění horních cest dýchacích. Dlouhodobě osvěžuje a zabraňuje pocení, udržuje savěží tělesný odér a tonizuje svaly i pokožku. Je vhodný pro sportovce, proti únavě a bolestem pohybového aparátu. Posiluje imunitní systém a látkovou výměnu.

Masážní a tělový olej konopí 250 ml

Detail »

Masážní olej s extraktem konopí ulevuje od bolestí, zvyšuje schopnost pokožky udržet vodu, čímž jí velice prospívá. Dobře se dá použít i proti vráskám a jako prevence stárnutí kůže. Konopí udržuje pleť vláčnou, hladkou, lesklou a pevnou.

Masážní a tělový olej meduňka 250ml

Detail »

Působí antisepticky, celkově uklidňuje a harmonizuje, zlepšuje náladu. Vhodný pro problematickou pleť se sklonem k akné. Osvěžuje, povzbuzuje a dezodoruje.

Masážní a tělový olej levandule 250ml

Detail »

Masážní olej s levandulí podporuje odstranění stresu, zvyšuje výkonnost a soustředění. Zvláčňuje, regeneruje a zjemnuje pokožku, je vhodný k masážím při celkové únavě a vystavení stresujícím faktorům. Uvolňuje napětí svalů a podporuje vyrovnávání vrásek.


Nahoru