V košíku je za 0,-Kč

Zelený čaj


Sprchový gel zelený čaj 250ml

Detail »

Osvěžující sprchový gel se zeleným čajem osvěžuje a hydratuje pokožku. Díky revitalizačním výtažkům ze zeleného čaje představuje pohodlí pro Vaši pleť. Jeho tonizující a zářivá vůně probudí Vaše smysly a dodá Vám pocit intenzivní svěžesti.

Krém denní hydratační zelený čaj 50ml

Detail »

Pleťový krém s obsahem zeleného čaje revitalizuje pleť, zároveň ji hydratuje a osvěžuje. Obsahuje nezanedbatelné množství vitamínů a stopových prvků, které přispívají nejen k omlazení a zpevnění pokožky, ale i jako prevence proti jejímu poškození slunečním zářením. Jemné složení krému dodá Vaší pokožce okamžitou svěžest.

Koupelový olej zelený čaj 250ml

Detail »

Koupelový olej očišťuje a chrání pokožku při koupání. Koupel působí díky výtažku se zeleného čaje zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo, tiší svalovou únavu. Čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z ní škodlivé látky. Pečuje o pokožku u osob s častým výskytem kožních problémů, akné a psoriázy (lupénka). Má rovněž příznivý účinek při revmatických a kloubních potížích a zlepšuje pohyblivost bolestivých míst.

Krém noční omlazující zelený čaj 50ml

Detail »

Krém s výtažky zeleného čaje chrání pleť a předchází prvním známkám stárnutí. Zároveň chrání pleť před oxidačním stresem. Posílená pokožka s vyrovnanou látkovou výměnou září a Vy vychutnáváte příjemné aroma zeleného čaje.


Nahoru