V košíku je za 0,-Kč

Bylinné čaje ZOP


Bylinný čaj s parchou saflorovou 50g krabička s okénkem

Detail »

PARCHA SAFLOROVÁ (Rhaponticum Carthamoides) neboli také LEUZEA ŠUSTIVÁ (Leuzea Carthamoides). Je vhodný prostředek k odstranění tělesné slabosti i duševní únavy. Současně mírní bolesti a zvyšuje odolnost organismu. Celkově harmonizuje organismus, reguluje látkovou výměnu, zlepšuje využívání živin z pokrmů. Reguluje krevní tlak a hladinu cholesterolu, ochranný vliv na játra. Významný je zábrana vzniku neurotických poruch, depresí, poruch spánku, ale též impotencí, vzniklých v důsledku duševního přepjetí. Nedoporučuje se při těžké hypertenzi, při infekčních nemocí a těžších psychických chorobách.V těchto případech je nutné se poradit s lékařem. Rostlina pochází z jižní Sibiře. Doporučuje se 1-2x denně, večer však alespoň 3-4 hodiny před spaním.

Bylinný čaj ZOP 2 minerální - krabička s okénkem 40g

Detail »

ZOP 2 - ZLEPŠENÍ MINERÁLNÍHO METABOLISMU obsahuje vybrané byliny působící na vyrovnání a udržení hladin minerálních látek v období, kdy dochází k jejich zvýšenému vylučování při intenzívní tělesné práci a větší tvorbě potu. Rovněž doplňuje léčbu vápníkem při jeho ztrátách nebo jako doplněk při osteoporoze. Vhodný též pro obsah kontryhele při ženských potížích. Čaj je vhodný rovněž k letní ozdravné kůře. Obsahuje: bazalka nať, kontryhel nať, koriandr plod, maliník list, máta nať, meduňka nať, měsíček květ, pastinák kořen, topolovka květ.

Bylinný čaj ZOP 1 vitamínový - krabička s okénkem 40g

Detail »

ZOP 1 - VITAMÍNOVÉ POSÍLENÍ obsahuje byliny s bohatým obsahem vitamínů a látek podporujících udržení jejich hladin v těle, zvláště při infekčních onemocněních a tělesné zátěži. Směs je vhodná i jako prevence onemocnění dýchacích cest, nebo při onemocnění podporuje odkašlávání a doplňuje vitamíny. Vhodná kombinace bylin jako doplněk u onemocnění ledvin. Čaj rovněž doporučujeme k ozdravné jarní kůře. Obsahuje: bez černý plod, fenykl plod, kopřiva nať, máta nať, smetánka nať a kořen, řebříček nať, šípek plod, topolovka květ.

Bylinný čaj ZOP 3 posílení imunity - krabička s okénkem 40g

Detail »

ZOP 3 - POSÍLENÍ IMUNITY obsahuje byliny, které přírodními látkami posilují celkovou odolnost a zvyšují schopnosti lidského organismu vyrovnat se s infekčními a stresovými faktory. Jedinečná směs proti nachlazení. Navečer uklidňující šálek přispívá k usínání. Čaj lze doporučit i k podzimní ozdravné kůře. Obsahuje: bez černý květ, klanopraška nať, kopřiva nať, meduňka nať, růže květ, sedmikráska květ, šalvěj nať, šípek plod, třezalka nať.


Nahoru