V košíku je za 0,-Kč

Bylinné čaje ZOP


Bylinný čaj ZOP 2 minerální - sáček 100g

Detail »

ZOP 2 - ZLEPŠENÍ MINERÁLNÍHO METABOLISMU obsahuje vybrané byliny působící na vyrovnání a udržení hladin minerálních látek v období, kdy dochází k jejich zvýšenému vylučování při intenzívní tělesné práci a větší tvorbě potu. Rovněž doplňuje léčbu vápníkem při jeho ztrátách nebo jako doplněk při osteoporoze. Vhodný též pro obsah kontryhele při ženských potížích. Čaj je vhodný rovněž k letní ozdravné kůře. Obsahuje: bazalka nať, kontryhel nať, koriandr plod, maliník list, máta nať, meduňka nať, měsíček květ, pastinák kořen, topolovka květ.

Bylinný čaj ZOP 5 dietní - sáček 100g

Detail »

ZOP 5 - DIETNÍ - obsahuje slizové látky a hořčiny, které výrazně působí na uklidnění trávícího systému, především žaludku a žlučníku, při dietních chybách. Díky čubetu dochází velmi rychle k úlevě i při křečích žaludku. Při dietních chybách. Obsahuje: čubet nať, topolovka květ, meduňka nať, skořice kůra.

Bylinný čaj ZOP 3 posílení imunity - sáček 100g

Detail »

ZOP 3 - POSÍLENÍ IMUNITY obsahuje byliny, které přírodními látkami posilují celkovou odolnost a zvyšují schopnosti lidského organismu vyrovnat se s infekčními a stresovými faktory. Jedinečná směs proti nachlazení. Navečer uklidňující šálek přispívá k usínání. Čaj lze doporučit i k podzimní ozdravné kůře. Obsahuje: Bez černý květ, klanopraška nať, kopřiva nať, meduňka nať, růže květ, sedmikráska květ, šalvěj nať, šípek plod, třezalka nať.

Bylinný čaj s třapatkou nachovou 50g krabička s okénkem

Detail »

TŘAPATKA NACHOVÁ (Echinacea Purpurea) je osvědčený prostředek na zlepšení celkové odolnosti organismu proti vzniku nakažlivých chorob. Zejména při předcházení infekcím horních cest dýchacích. Doporučuje se též jako prevence zánětů močového měchýře. Působí úlevu při potížích způsobených chronickou vředovou chorobou, střev a při hemeroidech. Dá se použít i ke krátkodobým krev čistícím kůrám. Rostlina pochází ze Severní Ameriky. Doporučuje se 2-3x denně.


Nahoru